KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14187249
nr 1418 7249
Ulf Rahmberg
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, Signerad a tergo, 31x25, yttermått inklusive ram: 57x47 cm
Ulf Rahmberg, svensk konstnär, grafiker, tecknare född 1935 i Borås.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:30:02
400 kr
500 kr
Ulf Rahmberg
Läs mer om Ulf Rahmberg